Recensământul Populației și Locuințelor – informații utile pentru locuitorii Comunei Căbești

Declară-te căbeștean și ajută Căbeștiul să ajungă în rândul comunelor dezvoltate din România! Fondurile europene și guvernamentale se oferă direct proporțional cu numărul populației.

• Persoanele care optează pentru auto-recenzarea online vor primi o zi liberă de la serviciu!
  • Persoanele care nu furnizează informațiile cerute prin auto-recenzare sau când vor fi vizitate de recenzori riscă amenzi de până la 3.000 de lei!

Declarându-te căbeștean, îți ajuți comunitatea!

Vă rugăm să participați în perioada 14 martie-15 mai 2022 la această etapă, completând online de pe orice telefon inteligent, tabletă sau calculator cu acces la internet chestionarul pentru autorecenzare disponibil pe www.recensamantromania.ro

Pentru mai multe informații și sprijin, apelați la centrul ARA(autorecenzare asistată) din cadrul Primăriei Căbești care va funcționa în perioada 14 martie - 15 mai 2022 după următorul program:

LUNI - VINERI ORELE 08.00-16.00;

SÂMBĂTĂ ȘI DUMINICĂ ORELE 10.00-14.00.